Inżynier Oprogramowania

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Ruch drogowy jest zjawiskiem dynamicznym i podlega ciągłym zmianom. Jako Inżynier Oprogramowania w Dynniq będziesz miał bezpośredni wpływ na jego kształtowanie. Na to, ile czasu spędzamy w samochodach i na to, w jaki sposób korzystamy ze środków transportu. Będziesz znajdował i opracowywał najlepsze rozwiązania, by miliony ludzi otrzymywały więcej zielonego światła każdego dnia, oszczędzając czas.

Jeśli jesteś osobą mocną w aspektach technicznych i jednocześnie potrafisz sprawnie rozmawiać z klientami, jeśli chciałbyś wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności aby połączyć programowanie i testowanie, jeśli szukasz pracy, w której Twoje zaangażowanie będzie miało wymierny wpływ na jakość życia innych – chcielibyśmy nawiązać z Tobą kontakt!

 

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Dynniq. Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą o zasięgu globalnym, oferującą zintegrowane rozwiązania z dziedziny mobilności i zarządzania energią. Zatrudniamy 1800 pracowników, którzy projektują, wdrażają i utrzymują rozwiązania wpierające ludzi w ich codziennym życiu. Wytwarzamy i dostarczamy technologię sterowania ruchem drogowym, oświetleniem ulicznym oraz systemy sterowania w zakresie infrastruktury i przetwarzania energii.

 

Kogo szukamy?

Posiadasz bardzo dobre zdolności analityczne. Jesteś osobą decyzyjną i niezależną, potrafisz przejmować inicjatywę i rozmawiać z klientem. Masz zdrową dawkę inżynierskiej ciekawości, chcesz się uczyć i rozwijać. Oprócz tego, aby dobrze sprawdzić się w nowej roli, powinieneś:

 • mieć wykształcenie techniczne (przynajmniej inżynierskie) na kierunku automatyka, elektrotechnika lub pokrewnych

 • mieć wiedzę i chociaż minimalne doświadczenie w zakresie programowania (kodujemy w C, C++)

 • mieć dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

​​

 

Co będziesz robić?

Dział Systemów Zarządzania Ruchem zajmuje się wdrażaniem projektów organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną. Sterowanie na skrzyżowaniach jest realizowane przez sterowniki ruchu drogowego – dedykowane urządzenia o określonej architekturze. Jest niezmiernie istotne, aby były one prawidłowo oprogramowane i dogłębnie przetestowane. Twoim zadaniem, jako Inżyniera Oprogramowania, będzie implementacja programów sterowania ruchem na postawie przekazanych przez klienta projektów, ich testowanie przed wdrożeniem, oraz późniejsza kalibracja dla osiągnięcia optymalnych wyników sterowania.

 

 

Co oferujemy?

 • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.

 • Doskonałą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku.

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

 • Wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

 • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku.

 • Możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 • Ubezpieczenie grupowe i NNW.

 • Pakiet medyczny.

 • Dofinansowanie do karty Benefit.

 • Owocowe wtorki.

 

 

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim na adres e-mail:

ewa.michon@dynniq.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści jak niżej:

„Ja, niżej podpisany/-a, wyrażam zgodę na przetwarzanie, zgodnie z RODO, przez Administratora Danych tj. spółkę Dynniq Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Ekranowa 6, 32-085 Modlniczka, moich danych osobowych, podanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Systemów Sterowania Ruchem".


Jeżeli chcesz, aby przekazane dane osobowe były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o dopisanie pod klauzulą zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dynniq Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

 

Z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez firmę Dynniq Poland Sp. z o. o. możesz zapoznać się klikając w ten link.