Inżynier Systemów Sterowania Ruchem

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Ruch drogowy jest zjawiskiem dynamicznym i podlega ciągłym zmianom. Jako Inżynier Systemów Sterowania Ruchem w Dynniq będziesz miał bezpośredni wpływ na jego kształtowanie. Na to, ile czasu spędzamy w samochodach i na to, w jaki sposób korzystamy ze środków transportu. Będziesz znajdował i opracowywał najlepsze rozwiązania, by miliony ludzi otrzymywały więcej zielonego światła każdego dnia, oszczędzając czas.

Jeśli jesteś osobą mocną w aspektach technicznych i jednocześnie potrafisz sprawnie rozmawiać z klientami, jeśli chciałbyś wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności aby połączyć programowanie i testowanie, jeśli szukasz pracy, w której Twoje zaangażowanie będzie miało wymierny wpływ na jakość życia innych – chcielibyśmy nawiązać z Tobą kontakt!

 

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Dynniq. Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą o zasięgu globalnym, oferującą zintegrowane rozwiązania z dziedziny mobilności i zarządzania energią. Zatrudniamy 1800 pracowników, którzy projektują, wdrażają i utrzymują rozwiązania wpierające ludzi w ich codziennym życiu. Wytwarzamy i dostarczamy technologię sterowania ruchem drogowym, oświetleniem ulicznym oraz systemy sterowania w zakresie infrastruktury i przetwarzania energii.

 

Kogo szukamy?

Posiadasz bardzo dobre zdolności analityczne. Jesteś osobą decyzyjną i niezależną, potrafisz przejmować inicjatywę i rozmawiać z klientem. Masz zdrową dawkę inżynierskiej ciekawości, chcesz się uczyć i rozwijać. Oprócz tego, aby dobrze sprawdzić się w nowej roli, powinieneś:

 • mieć wykształcenie techniczne (przynajmniej inżynierskie) na kierunkach związanych z inżynierią ruchu drogowego, automatyką lub fizyką

 • mieć dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

 • posiadać praktyczną wiedzę techniczną z zakresu procesów sterowania.

 

Mile widziana będzie:

 • znajomość zagadnień z inżynierii ruchu drogowego,

 • znajomość zagadnień sieciowych

 

Co będziesz robić?

Dział Systemów Zarządzania Ruchem zajmuje się wdrażaniem projektów organizacji ruchu drogowego i polityki transportowej w miastach poprzez konfigurowanie i operowanie systemami sterowania ruchem. Systemy te służą do organizowania grup skrzyżowań z sygnalizacją świetlną w obszary o spójnych zasadach sterowania – realizują funkcję nadrzędną nad pojedynczymi sterownikami ruchu drogowego. Sterowanie obszarowe pozwala lepiej przewidywać rozkład ruchu w mieście i reagować z wyprzedzeniem na jego zachowanie, co przekłada się bezpośrednio na poprawę warunków ruchu. Twoim zadaniem, jako Inżyniera Systemów Sterowania Ruchem, będzie konfiguracja systemów na postawie przekazanych przez klienta projektów i wytycznych, ich testowanie przed wdrożeniem, oraz późniejsza kalibracja dla osiągnięcia optymalnych wyników sterowania.

 

Co oferujemy?

 • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.

 • Doskonałą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku.

 • Wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

 • Odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku.

 • Możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 • Ubezpieczenie grupowe.

 • Owocowe poniedziałki i środy.

 

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim na adres e-mail:

ewa.michon@dynniq.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści jak niżej:

„Ja, niżej podpisany/-a, wyrażam zgodę na przetwarzanie, zgodnie z RODO, przez Administratora Danych tj. spółkę Dynniq Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Ekranowa 6, 32-085 Modlniczka, moich danych osobowych, podanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Systemów Sterowania Ruchem".


Jeżeli chcesz, aby przekazane dane osobowe były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o dopisanie pod klauzulą zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dynniq Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

 

Z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez firmę Dynniq Poland Sp. z o. o. możesz zapoznać się klikając w ten link.