Inteligentne rozwiązania transportowe

OFERTA

Rozwiązania pozamiejskie

Posiadamy w ofercie sprawdzone rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie  dla sterowania ruchem na autostradach i drogach pozamiejskich.

Rozwiązania miejskie

Oferujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, wykorzystywane w inżynierii ruchu. Nasze autorskie produkty cieszą się wysoką renomą.

Projektowanie

Nasi projektanci mają bogate  doświadczenie w projektowaniu infrastruktury drogowej. Zrealizowaliśmy wiele projektów obejmujących branże inżynierii ruchu, drogową, elektryczną.

Budowy i utrzymanie

Dynniq posiada doświadczenie w prowadzeniu budów i utrzymaniu infrastruktury drogowej.  Specjalizujemy się w branżach drogowej i elektrycznej.

Więcej...

WDROŻENIA

Nazywamy się Dynniq. Jesteśmy dynamiczną, innowacyjną, oferującą najnowocześniejsze technologie firmą. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania i usługi w zakresie mobilności i energii na cały świat. Nasi pracownicy (ok. 1800 osób) rozwijają, projektują, integrują i utrzymują technologie poprawiające komfort życia ludzi. W Polsce działamy od 2004 roku.

Naszą misją jest umożliwienie osiągnięcia wyznaczonych celów sprawnie, w sposób zrównoważony i bezpieczny, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dynniq posiada kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania mobilnością, systemów parkingowych i energii z wykorzystaniem wiedzy i inżynierskiego podejścia. Nasze rozwiązania umożliwiają efektywne łączenie mobilności oraz przepływu energii, co tworzy zwartą i silną infrastrukturę.

Nasz doświadczony i kompetentny personel ściśle współpracuje z naszymi klientami w Europie, Ameryce Południowej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dzięki nowoczesnym produktom i rozwiązaniom możemy współpracować z naszymi klientami w sposób rzetelny, otwarty aktywny. "Mamy miejsce w Twoim świecie"

2004

Otwarcie
oddziału
w Polsce

1850

Dostarczonych sterowników  ruchu

870

Klientów

34

Pracowników
 
 
 
Warszawa - Priorytet dla tramwajów

ImFlow steruje  priorytetem  dla tramwajów na jednym z największych skrzyżowań warszawskich

Placu Wilsona

KONTAKT

Zapytanie
BIURO

Dynniq Poland Sp. z o.o.
ul. Ekranowa 6
32-085 Modlniczka
T +48 12 258 56 80
F +48 12 349 01 43
E info-pl.ti@dynniq.com
www.dynniq.pl

ul. Dzwonkowa 26
02-969 Warszawa

Kariera

Prześlij nam swoje pytania za pomocą  formularza

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Prześlij nam  swoje  CV na ewa.michon@dynniq.com.

Prosimy  o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

 
Dział sprzedaży

Michalina