Inteligentne miasto

Dynniq posiada wieloletnie doświadczenie w miejskich rozwiązaniach komunikacyjnych. Posiadamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które spełniają wymagania najnowszych trendów inżynierii ruchu. Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne, ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu spełnienia wymagań  i optymalizacji naszych rozwiązań.

Lata doświadczeń na europejskim i polskim rynku pozwoliły na opracowanie sprzętowych i programowych rozwiązań, których celem jest optymalizacja procesów zachodzących w sieciach komunikacyjnych.

Możemy pochwalić się własnymi produktami takimi jak zaawansowany sterownik ruchu o szerokim spektrum zastosowań czy systemami zarządzania ruchem (zdecentralizowanymi i scentralizowanymi).

1/6

Rozwiązania miejskie

Sterownik ruchu EuroController EC-2

EuroController EC-2 to innowacyjny i niezawodny sterownik ruchu drogowego. Sterownik przeznaczony jest przede wszystkim do sterowania ruchem na skrzyżowaniach, ale również do zarządzania wjazdami na autostrady, parkingami, miejskimi strefami ograniczonego dostępu, sterowania znakami zmiennej treści itp. EC-2 posiada elastyczną platformę programistyczną, wydajny procesor, możliwość zastosowania różnorodnych form komunikacji i łączności. Może być zastosowany w niestandardowych rozwiązaniach drogowo-transportowych.

ImFlow

System ImFlow służy do zarządzania ruchem ulicznym, optymalizacji strumieni ruchu w zależności od zadanych celów i wymagań zarządzającego ruchem. ImFlow opiera się na zastosowaniu algorytmu sterowania adaptacyjnego, który wpływa na optymalizację przepływu ruchu na skrzyżowaniach objętych sterowaniem. Dzięki zastosowaniu poziomów ważności wprowadzać można sieciowe uprzywilejowania pojazdów komunikacji zbiorowej, pieszych, rowerzystów i pojazdów ciężkich.

Sygnalizatory Supreme

Oferujemy nowoczesne sygnalizatory ruchu drogowego, które łączą najnowszą technologię z estetyką i dbałością o środowisko. Produkowane sygnalizatory spełniają europejskie normy i z powodzeniem stosowane są w wielu krajach. Dzięki wykorzystaniu aluminium i poliwęglanu, obudowa odporna jest na akty wandalizmu. Sygnalizatory dostępne w wersjach 40V, 42V i 230V. 

ImCity

Platforma integrująca systemy zarządzania eksploatowane w sieci komunikacyjnej, umożliwiająca utworzenie centralnego zasobu zbieranych danych, ich monitorowanie i kontrolowanie. Interfejs ImCity zapewnia ujednolicenie dostępu do informacji z podsystemów. Platforma integruje systemy takie jak: baza robót drogowych, CCTV, sygnalizacje świetlne, stacje pogodowe, znaki zmiennej treści, monitoring zanieczyszczenia powietrza.

GreenFlow

Inteligentny system wspierający ruch pojazdów ciężarowych prowadzony przez miasto. System GreenFlow ma na celu obniżenie emisji CO2, obniżenie hałasu i upłynnienie ruchu poprzez odpowiednią obsługę pojazdów ciężarowych na skrzyżowaniach objętych sterowaniem – wcześniejsze przydzielenie lub wydłużenie sygnału zielonego w celu wyeliminowania niepotrzebnych zatrzymań.

 

 

Vecom

System stosowany do wymiany danych pomiędzy urządzeniem w pojeździe a urządzeniami zlokalizowanymi wzdłuż trasy przejazdu. Identyfikacja pojazdu służy do udzielania priorytetów na skrzyżowaniach, automatycznych lub ręcznych zmian ustawienia zwrotnic, śledzenia tras, generowania regularnych obliczeń, raportowania i rejestrowania wymiany pasażerów na przystankach oraz lokalizacji pojazdów

 

Detektory radarowe

Detektory do wykrywania i monitorowania pieszych lub pojazdów oczekujących na skrzyżowaniu. Oferta obejmuje detektory, których zadaniem jest wykrycie pojazdu lub pieszego oraz detektory wielofunkcyjne, które posiadają dodatkowe możliwości np. pomiar prędkości lub odległości.

Detektory wideo

Wideo detektory do wykrywania pieszych i pojazdów, zróżnicowane w zależności od potrzeb. Systemy realizują zarówno zadania związane z detekcją, ale również z gromadzeniem danych historycznych, zapisem obrazu i jego przesyłaniem w czasie rzeczywistym do odbiorcy.

Please reload